• Racing Club Hades Hasselt • Putvennestraat 81 • 3500 Hasselt

Laatste nieuws

Ploegenvoorstelling zaterdag 2 oktober 17.30u

29 september 2021

Voor onze thuiswedstrijd tegen Antwerp City Pirates stellen wij graag alle jeugdploegen aan jullie voor!

Iedereen op post!

Alle spelers worden verwacht om 17.15u aan het Kiewitstadion.

 

Lees verder

Info busverplaatsingen

Volgende wedstrijden

24-10-2021 15:00 A K Diegem Sport K Diegem Sport Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
22-10-2021 20:00 B Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kvv Weerstand Koersel Kvv Weerstand Koersel
25-10-2021 20:00 U19 IP Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kvv Thes Sport Tessenderlo Kvv Thes Sport Tessenderlo
23-10-2021 15:00 U17 IP Ksk Tongeren Ksk Tongeren Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 10:00 U15 IP K Bocholter Vv K Bocholter Vv Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
24-10-2021 09:15 U15 Gew Fc Paal-tervant Fc Paal-tervant Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 12:30 U14 IP K Bocholter Vv K Bocholter Vv Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 15:00 U13 IP A Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kvk Tienen Kvk Tienen
23-10-2021 15:00 U13 IP B Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kvk Tienen Kvk Tienen
23-10-2021 10:00 U12 IP A Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kfc Dessel Sport Kfc Dessel Sport
23-10-2021 10:00 U12 IP B Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kfc Dessel Sport Kfc Dessel Sport
24-10-2021 10:00 U12 Gew Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Lommel Sk Lommel Sk
23-10-2021 10:30 U12 Gew (U11 IP) Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kfcmdhalen Kfcmdhalen
23-10-2021 10:00 U11 IP Bregel Sport Bregel Sport Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
24-10-2021 09:45 U11 Gew Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Krc Peer Krc Peer
23-10-2021 10:30 U11 Gew (U10 IP) Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt K Bocholter Vv K Bocholter Vv
24-10-2021 09:45 U10 IP Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt K Bocholter Vv K Bocholter Vv
24-10-2021 10:00 U10 Gew Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Kadijk Sk Overpelt Kadijk Sk Overpelt
23-10-2021 09:30 U9 Prov A Zonhoven United Fc Zonhoven United Fc Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 09:30 U9 Prov B Zonhoven United Fc Zonhoven United Fc Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 09:30 U9 Gew C Fc Diepenbeek Fc Diepenbeek Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
24-10-2021 10:00 U9 Gew D Kfc Ham United Kfc Ham United Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 09:30 U8 Prov B Lommel Sk Lommel Sk Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 09:30 U8 Gew C Lommel Sk Lommel Sk Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
31-10-2021 09:45 U8 Gew D Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt As - Niel United As - Niel United
23-10-2021 12:30 U7 A Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Zonhoven United Fc Zonhoven United Fc
24-10-2021 10:30 U7 B Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt Fc Paal-tervant Fc Paal-tervant
23-10-2021 09:30 U6 Zonhoven United Fc Zonhoven United Fc Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt
23-10-2021 10:45 U6 B Zonhoven United Fc Zonhoven United Fc Rc Hades Kiewit Hasselt Rc Hades Kiewit Hasselt