• Racing Club Hades Hasselt • Putvennestraat 81 • 3500 Hasselt
flyer-voetbalkamp
rchades-2018-2019

Laatste nieuws

Diner RC Hades - City Pirates Antwerpen - 30 maart 2019 om 19u

14 maart 2019

Beste allemaal,
 
op zaterdag 30/3/2019 nodigt RC Hades u uit voor een prachtig zaterdagavonddiner ter gelegenheid van de thuis
wedstrijd tegen City Pirates Antwerpen.
 
In het Kiewitstadion wordt onderstaand buffet geserveerd aan €55 pp. inclusief dranken en toegangsticket.
 
Start aperitief is 17u
 
De combinatie van heerlijk dineren, piekfijne service door eigen medewerkers en 90 minuten voetbal plezier zorgen steeds voor een geslaagde zaterdagavond!


Wij zorgen voor een lekkere menu in buffetvorm, net dat ietsje extra waar u en uw gasten naar op zoek zijn. Smakelijk!

Snel inschrijving via Frieda Steyls 0479 28 13 02 of steylsfrieda@gmail.com

Lees verder

NIEUWS - Tussenstand gouden schoen spelers RC Hades

28 januari 2019

Er zijn ondertussen al 60 inzendingen binnengekomen bij de supportersploeg.

We geven jullie nu al een tussenstand, dus alles kan nog!

Zeker nog stemmen voor jouw beste speler ;-)

Hier de tussenstand! 

Lees verder

Info busverplaatsingen

Volgende wedstrijden

30-03-2019 19:30 1ste ploeg SC.City Pirates Antwerpen A
29-03-2019 20:00 K.VK.Wellen Beloften
30-03-2019 14:30 Hoogstraten VV. U19 IP
30-03-2019 14:00 U17 IP Eendracht Maasmechelen A
30-03-2019 12:00 U16 IP Hoogstraten VV.
30-03-2019 15:00 K.F.C. DESSEL SPORT U15 IP
31-03-2019 10:00 V.K.Gestel U15 Gew
30-03-2019 10:00 K.SK Heist A U14 IP
30-03-2019 12:30 U13 IP A K.Sportclub Tongeren
30-03-2019 12:30 U13 IP B K.Sportclub Tongeren
30-03-2019 10:00 U13 Gew As-Niel Utd. A
30-03-2019 10:00 U12 IP A K.VK.Tienen
30-03-2019 10:00 U12 IP B K.VK.Tienen
31-03-2019 09:30 W.S. Linkhout A U12 Gew
30-03-2019 10:00 U12 Gew (U11 IP) K.FC.De Kempen T.L.
31-03-2019 10:00 U11 IP Torpedo Hasselt
31-03-2019 10:00 U11 Gew B Kortessemse V.V. A
30-03-2019 11:00 K.VK.Tienen U11 Gew (U10 IP)
31-03-2019 10:00 U10 IP Torpedo Hasselt
30-03-2019 13:00 V.K.Gestel U10 Gew
30-03-2019 14:15 U9 Prov A SP.Hasselt C
30-03-2019 14:15 U9 Prov B SP.Hasselt C
31-03-2019 09:30 U9 Gew C MD Halen
31-03-2019 09:30 U9 Gew D VV Stokkem B
31-03-2019 10:00 Bregel Sport A U8 Prov A
31-03-2019 10:00 Bregel Sport A U8 Prov B
30-03-2019 09:30 VV Hoeselt A U8 Gew C
31-03-2019 10:30 Torpedo Hasselt U7 A
31-03-2019 09:30 Boorsem Sport U7 B
31-03-2019 09:30 HO Heide Hasselt U6
31-03-2019 11:00 Park Houthalen C U6 B